+380 (99) 137-13-25


Припой CYNEL Sn60Pb40 с флюсом 2,5% 1,00мм 16гр
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cynel Sn60Pb40 - найпопулярніший припій із флюсом для професійного використання. Склад припою виготовляється з олова та свинцю з флюсовим сердечником. Сумісний з більшістю металів, крім алюмінію, його сплавів та нержавіючої сталі. Містить флюс SW26 на основі каніфолі, не корозійний, залишки можна не видаляти (при необхідності змивати спиртовими розчинниками). Підходить для ручного та автоматичного паяння.
| Склад сплаву | Sn60Pb40 |
| Діаметр | 1.00 мм |
| Вага | 16 гр |
| Флюс | SW26 |
| Зміст флюсу | 2,5% |
| Температура плавлення | 183 - 190 °С |
| Вид припою | Свинцевий |
| Фізичні властивості | Щільність – 8,50 гр/см3 Питомий опір – 0,153 мкОм·м Теплопровідність - 49 Вт/м·К Межа міцності при розриві - 535 кг/см² Твердість – 16 HB |
| Рекомендована температура жала | 340 - 400 °C |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cynel |
| Страна производитель | Польша |
| Вес упаковки | 0.016 кг |
| Тип припоя по температуре плавления | Легкоплавкий |
| Тип припоя | Свинцово-оловянные сплавы, как в чистом виде, так и с присадкой сурьмы, кадмия, серебра |
| Диаметр припоя | 1 мм |
- Цена: 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00541
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 137-13-25
График работы
- Понедельник10:0017:00
- Вторник10:0017:00
- Среда10:0017:00
- Четверг10:0017:00
- Пятница10:0017:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной

